Įsteigta nauja ŽRVVG ” Vilnijos žuvys”

Įsteigta nauja ŽRVVG “ Vilnijos žuvys”

2015 m.vasario 09 d. yra įregistruota Žuvininkystės regiono vietos veiklo grupė „Vilnijos žuvys“. Šios asociacijos specializuotos veiklos zona apima Vilniaus rajono ir Elektrėnų savivaldybės teritorijas, kuriose pagal VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro 2015 m. sausio 29 d. raštą Nr.1S-589 2014 metais buvo 47 žuvininkystės darbuotojai. Šių savivaldybių administracijos delegavo į ŽRVVG „Vilnijos žuvys“ valdybą savo atstovus.
Pagrindinis ŽRVVG „Vilnijos žuvys“ tikslas yra kokybiškai tenkinti visuomenės poreikius žuvininkystės ir žvejybinio turizmo, poilsio organizavimo, tyrimų ir švietimo srityje teikiant paslaugas, informaciją (veikiant kaip informaciniam centrui) bei konsultacijas, veikti kaip Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė Vilnijos regione, sukuriant strategiją ir per ją įgyvendinant projektus.
Asociacijos direktoriumi yra išrinktas Virginijus Monkevičius (tel. – 8 698 22009, el. paštas – v.monkevicius@seklos.lt), valdybos pirmininku – Leonas Kerosierius (tel. – 8652 77987, el. paštas- vilnius@sajudis.com).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas